Maišeliai su spauda | Maišeliai duonai | Maišai durpėms | Maišai medžio granulėms
Reklaminiai maišeliai | Fasavimo juostosMaišeliai su mikroperforacija | Plastikiniai maišeliai pašto siuntoms
 

Maišeliai duonai, kepykloms


Plastikinių maišelių kepiniams paskirtis — išsaugoti įvairių rūšių duonos, konditerijos gaminių šviežumą. Polipropilenas (CPP, BOPP) ir polietilenas (LDPE) turi skirtingas apsaugines savybes ir yra naudojami atsižvelgiant į pakuojamą kepinį. Priklausomai nuo pasirinktos pakuotės tipo, užkertamas kelias drėgmei patekti į duoną arba leidžiama drėgmei išgaruoti, kad duona ilgiau išliktų kokybiška ir šviežia.

Susikurkite individualaus dizaino maišelius pasirinkdami medžiagą, spaudos poreikius, dydį ir tipą. Visą kitą atliksime mes. Daugiau nei 15 metų specializuojamės vien tik pagal individualius užsakymus gaminamų maišelių srityje. Remdamiesi savo patirtimi, padėsime jums susikurti maišelį, tinkamą pakuoti reikliausią produktą.

maiseliai duonai 

Nepaisant jūsų pakuotės reikalavimų, esame įsitikinę, kad galime padėti jums sutaupyti laiko ir pinigų. Visi mūsų polietileno (LDPE) ir polipropileno (CPP, BOPP) maišeliai su spauda, skirti maisto pramonei, yra gaminami iš 100 % pirminės žaliavos, atitinkančios ES higienos standartus.

 
 

UAB „Nika“
J. Janonio g. 3, LT-35101 Panevėžys
Tel. +370 45 515 541
Mob. +370 612 09769

info@nika.lt

 
© 2018 — Turinio autorius UAB „Nika“ – Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama